İLETİŞİM

Uzman Psikolog

Ayşe Suna DÜLGER

ÇADEM PSİKOLOJİ DANIŞMANLIK MERKEZİ

Sıkıntılı ve zor zamanlarda bir destek aradığınızda, ilişkiniz içinden çıkılmaz bir noktaya geldiğinde, cinsel hayatınız ilgili sorunlar baş gösterdiğinde, çaresizlik içine düştüğünüzde, boşandığınızda yada ayrıldığınızdaki durumunuzu çok iyi anlıyorum.

Mutlu olmayı tercih edin. Size profesyonel destek verebilecek bir uzman ile görüşmek için hemen bir randevu alın.

Sizi dinliyor, sizi anlıyor ve size destek olmak istiyorum.
Terapi için ayrılan zaman, geleceğinize kazanılmış zamandır.

 

Bakırköy Çadem

Zeytinlik Mah. Fişekhane Sok. No:50/15 Bakırköy/İSTANBUL (Capacity AVM C Kapısı Karşısı)
Telefon:  0 (212) 639 01 02  -  0 850 532 56 01

 

Çalışma Saatleri: Haftanın her günü: 09:00 - 22:00

ÇADEM PSİKOLOJİ olarak olarak haftanın yedi günü, 09.00- 21.00 saatleri arasında hizmet veriyoruz. Seanslarımız tüm dünyada olduğu gibi 50 dakika sürmektedir. İlk görüşme ve değerlendirmelerle test uygulamaları 90 – 120 dakika sürmektedir.

Çalışmalarımızın aksamaması için, belirlenen gün ve saatte, randevunuza gecikmeden gelmeniz çok önemlidir, gecikmeden ötürü kaçırılan süre, görüşmenin sonuna eklenememektedir.

Randevunuzu değiştirmek veya iptal etmek istediğinizde, bizi 24 saat önceden arayabilirsiniz, pazartesi randevuları için de cumartesiden aramanızı rica ederiz. Zamanında iptal edilmeyen veya nedensiz gelinmeyen randevudan -bütün dünyada olduğu gibi- ücret talep edilir.

Randevularınızı bir gün önceden teyit etmeniz, çalışmalarımızın aksamasını önleyecektir. Bir sonraki randevunuzu, görüşmenin bitiminde, ilgili sekreterden alabilirsiniz, randevu teyidi sırasında -bir önceki randevunun üzerinden uzun bir süre geçmişse- sekreterimizden yeni ücreti öğrenebilir anlaşmazlık yaşanmasını önleyebilirsiniz.

Görüşme ücretleri, çalışmayı yapan uzmana ve yapılan çalışmaya göre değişir. Bireysel çalışmada, her görüşmenin sonunda nakit yada kredi kartı ile ödeme yapılır. Grup çalışmalarında, toplam ücretin yarısı ilk oturumdan önce, kalanı çalışmanın ortasında ödenir.

Telefon mesajlarınızı, genelde gün içinde cevaplayamadığımızdan, sizleri akşam veya ertesi sabah arayabilmekteyiz, 24 saat içinde aranmadığınızda lütfen tekrar aramaktan çekinmeyin. Acil durumlarda, acil olduğunu bildirin ve arama nedeninizi ayrıntılı olarak söyleyin, fırsat bulur bulmaz sizi aramaya çalışacağız.

Uzman Psikologdan Profesyonel Destek Almak İçin Arayın:

Tel: 0 555 035 32 34

Haftanın her günü: 09:00 - 22:00

...

ya da

Mesaj yazarak iletişime geçin

BENİ ORAYA GÖTÜR